Rubenherz Stander Glasfitrabbit BIO Rüben Herz

speciální doplněk zdravé výživy,
obsahuje prekurzor NO,
obsahuje vlákninu, inulin

Červená řepacervena repa

Vzácné složky, které obsajuje červená řepa dělají z této dávno známe zeleniny superpotravinu! Červená řepa je bohatá na přírodní výchozí látku - prekurzor - oxid dusnatý (NO). Tento prekurzor, jakož i antioxidanty, minerály a stopové prvky vtvářejí ze šťavy z červené řepy speciální doplněk zdravé výživy. Štáva z červené řepy V "Bio Rüben Herz" je doplněna topinaburami, které obsahují nutričně hodnotný inulin. Inulin se využívá jako dietetická vláknina, která má velmi příznivý vli na střevní mikroflóru a tím podporuje trávení. Šťáva z červené řepy v " Bio Rüben Herz" je zdokonalená výtažky z koření, bylin a marakujou.
 

7 bylinkräuter grafik

Zelený čaj, citron, máta peprná, bezový květ, ibišek, ostružinový a malinový list tvoří ideální doplněk aronie. Byliny podporují vstřebatelnost zdravých ingrediencí chlorofyl, silice, flavonoidy a mnoho dalších.

Slunečnice topinamburtopinambur grafik

Helianthus tuberosus, starším názvem topinambur hlíznatý obsahuje nutričně hodnotný inulin. Inulin je nestravitelný polysacharid, stejně jako ve vodě nerozpustná vláknina, je důležitým prebiotikem. Prebiotika jsou nestravitelné složky potravin, které mají příznivý vliv na trávení, protože stimulují růst žádoucích specifických střevních bakterií v tlustém střevě. Vynásobením těchto žádoucích bakteriálních kultur, je růst nežádoucích bakterií inhibován a střevní flóra se stabilizuje. Tak může být trávení jemně podporováno.

Marakujapassionsfrucht grafik

Mučenka jedlá čili marakuja (Passiflora edulis) je popínavý teplomilný druh mučenky. Plod je kulatá až oválná bobule, ve zralém stavu podle odrůdy žlutá či tmavě fialová. Vnitřek plodu je šťavnatý a obsahuje mnoho semínek. Marakuja se pěstuje k výrobě džusu, často bývá míchána s džusy z jiných druhů ovoce pro zdůraznění chutě.
Exotické ovoce s aromatickou chutí, zajišťuje nejen aroma, ale obsahuje také neodmyslitelně vitamíny.

Dávkování

Po nastartování je třeba užít denně 100 ml prvních 14 dní, pak je přibližně 60 ml denně dostačující. Při větší denní zátěži může být dávka zvýšena na 100ml je-li to nutné.
BIO Rüben Herz je vhodný také pro cílené zlepšení výkonu u sportovců.

fitrabbit BIO Rüben Herz

Pijte 1-2x denně 50 ml šťávy "BIO Rüben Herz" prvních 14 dní, pak přibližně 60 ml denně.
 
Po otevření výrobek vydrží 3 měsíce. Nemusí být skladovaný v chladu.

Baleno v praktickém 3 litrovém Bag in Box s uzávěrem.
 
Složení:
80% koncentrovaná šťáva z červené řepy * fermentovaná laktobacily, 10% Topinamburového koncentrátu *, 5% pyré z maracuji *, 5% bylinný extrakt (voda, máta peprná *, citron *, levandule *, kopřiva *, černý kmín *)
(*z kontrolovaného ekologického zemědělství)
 
Nutriční hodnoty 100 ml obsahuje v průměru:
Kalorická hodnota: 523 kJ/ 125 kcall
Tuky: <0,5 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g
Sacharidy: 26 g
   Z toho cukry:** 22 g
Vláknina: 4,3 g
Bílkoviny: 2,5 g
Sů: 0,14 g
 

** fitrabbit BIO Rüben Herz přirozeně obsahuje cukry, není přidán žádný dodatečný cukr.

Nákup je jednoduchý. Kontaktujte náš internetový obchod (nákup nad 2000,- Kč doprava zdarma), nebo síť našich regionálních partnerů, kterou neustále rozšiřujeme.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Vytisknout E-mail