Karton mit Spender Glas webfitrabbit BIO Aronia Qi

Vysoký obsah antioxidantù, vlákniny, obsahuje inulin

Arónie černoplodáaronia bild

Aronia melanocarpa, také nazvaný "černý jeřáb" jsou černé bobule velikosti hrášku, podobné malým jablíčkům, rostoucí na keřích. Chutnají sladkokysele, až hořce.
V Rusku a Polsku byly bobule Arónie dlouho považovány jako léčivá rostlina.Velmi odolná arónie černoplodá v současné době zažívá skutečný boom. Četné vědecké studie se již zabývaly arónií a jejím speciálním složením, protože malé černo-červené bobule Arónie obsahují v přirozené formě nejen vitaminy a minerály, ale jsou obzvláště bohaté na fytochemikálie. A ti právě tvoří skutečnou sílu bobulí arónie!
Arónie obsahuje zejména antokyany a proanthocyanidiny (OPC - Oligomeric Procyanthocyanidins - antioxidanty), ze skupiny polyfenolů. Polyfenoly jsou rostlinná barviva. Takže antokyany dodávají šťávě z arónie její temné modro-červené zbarvení. Tyto antokyany jsou silné antioxidanty. Bobule arónie obsahují nejvyšší naměřenou hodnotu anthocyaninu a OPC v plodech! Antioxidanty jsou považovány za lapače volných radikálů, a mohou zabránit oxidačnímu stresu.Intenzivní červeno-fialová barva a trpká chuť je důkaz mimořádně vysokého obsahu těchto cenných fytochemikálií.
 

7 bylinkräuter grafik

Zelený čaj, citron, máta peprná, bezový květ, ibišek, ostružinový a malinový list tvoří ideální doplněk aronie. Byliny podporují vstřebatelnost zdravých ingrediencí chlorofyl, silice, flavonoidy a mnoho dalších.

Slunečnice topinamburtopinambur grafik

Helianthus tuberosus, starším názvem topinambur hlíznatý obsahuje nutričně hodnotný inulin. Inulin je nestravitelný polysacharid, stejně jako ve vodě nerozpustná vláknina, je důležitým prebiotikem. Prebiotika jsou nestravitelné složky potravin, které mají příznivý vliv na trávení, protože stimulují růst žádoucích specifických střevních bakterií v tlustém střevě. Vynásobením těchto žádoucích bakteriálních kultur, je růst nežádoucích bakterií inhibován a střevní flóra se stabilizuje. Tak může být trávení jemně podporováno.

Marakujapassionsfrucht grafik

Mučenka jedlá čili marakuja (Passiflora edulis) je popínavý teplomilný druh mučenky. Plod je kulatá až oválná bobule, ve zralém stavu podle odrůdy žlutá či tmavě fialová. Vnitřek plodu je šťavnatý a obsahuje mnoho semínek. Marakuja se pěstuje k výrobě džusu, často bývá míchána s džusy z jiných druhů ovoce pro zdůraznění chutě.
Exotické ovoce s aromatickou chutí, zajišťuje nejen aroma, ale obsahuje také neodmyslitelně vitamíny.

fitrabbit BIO Aronia Qi


Pijte denně 50-100 ml BIO Aronia Qi - nejlépe po jídle.

Po otevření výrobek vydrží 3 měsíce. Nemusí být skladovaný v chladu.

Baleno v praktickém 3 litrovém Bag in Box s uzávěrem.
 
Složení:

80% šťáva zAronie *, 10% Topinamburový koncentrát *, 5% ovocné pyré *, bylinný extrakt (voda, zelený čaj *, citron *, bezový květ *, ibišek *, máta peprná *, ostružinové listí *, malinové listy *)
* Z kontrolovaného ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty 100 ml obsahuje v průměru:
Kalorická hodnota: 335 kJ / 80 kcal
Tuky: 0,6 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny: <0,1 g
Sacharidy: 17,0 g
   Z toho cukry:** 9,5 g
Vláknina: 5,0 g
Bílkoviny: <0,5 g
Sů: 0,07 g
 

** fitrabbit BIO Aronia Qi přirozeně obsahuje cukry, není přidán žádný dodatečný cukr.

Nákup je jednoduchý. Kontaktujte náš internetový obchod (nákup nad 2000,- Kč doprava zdarma), nebo síť našich regionálních partnerů, kterou neustále rozšiřujeme.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Vytisknout E-mail