fitRABBIT Beutel aufgehellt web

fitrabbit BIO NO booster,

Účinek fitrabbit BIO NO booster

fitrabbit BIO NO booster zvyšuje vytrvalost, snižuje spotřebu kyslíku a energie, zvyšuje efektivitu tréninku a podporuje regeneraci. Jak to funguje: Vysoký obsah přírodní dusičnanů z červené řepy je přirozeným procesem v lidském těle přeměněn na oxid dusnatý - a tak zvyšuje hladinu NO v krvi (oxidu dusnatého NO).
V principu fitrabbit NO-Booster účinkuje jako výškový trénink, který zvyšuje příjem kyslíku a kapacitu kyslíkového oběhu v těle.

Proč je NO - oxid dusnatý tak důležitý?

Teprve v roce 1990, vědcům se podařilo prokázat významný účinek NO na prokrvení orgánů a jejh roli jako neurotransmiteru v organismu. V roce 1998 obdrželi Nobelovu cenu.
NO je přírodní plyn, který tělo produkuje v reakci na fyzickou aktivitu, vzrušení, stres a úzkost. NO je velmi důležitá chemikálie v těle, která je zodpovědný za mnoho fyziologických procesů. Jednoduše řečeno, oxid dusnatý rozšiřuje cévy, obohacuje krev kyslíkem a zlepšuje krevní oběh v celém těle. Oxid dusnatý je nejdůležitější látka v mnoha tělesných funkcích, jako je opravu tkání. Kromě toho, NO může snížovat vysoký krevní tlak.
Zásobováním NO se zvyšuje krevní oběh v celém těle. Tkáně a orgány jsou lépe zásobeny krví. Zvýšený průtok krve do svalů a tkání znamená více kyslíku a tím lepší schopnost budovat svalovou hmotu a především urychluje regeneraci.
NO má velmi krátkou žívotnost a musí být neustále do lidského těla produkován. Fitrabbit BIO NO booster podporuje vaše tělo tak, že podporuje výrobu velkého množství NO při vysoké fyzické námaze.

Přírodní NO-Booster

Fitrabbit BIO NO booster pracuje na přírodní bázi. Přijmete ze šťávy z červené řepy dietetický dusičnan, a Vaše tělo jej v krátké době, v případě potřeby převede na NO. Tím, že 85 ml fitrabbit BIO NO booster požijete asi 2 hodiny před tréninkem nebo před závody, získáváte tak optimální účinek NO.
Fitrabbit je partnerem "Kölner Liste ®" - platforma pro prevenci dopingu. Organizací Kölner Liste® byl uznán jako doplněk stravy, který byl testován na dopingové látky.

Aplikace

Základním pravidlem je:
85 ml fitrabbit BIO NO Booster (= 1 sáček) 1-3 hodiny před každým tréninkem nebo závodem

Toto množství poskytuje Vašemu tělu dostatečné zásoby NO dle potřeby a zátěže. Fitrabbit BIO NO booster je speciální koncentrát šťávy z červené řepy, 85ml je dostačující pro tvrdší trénink. V případě menší zátěže se přebytečné dusičnany z červené řepy tělo vyloučí. Fitrabbit BIO NO booster v praktických 85ml sáčcích je připravený nápoj - neředěný přímo k jednorázové konzumaci.
Upozornění: Nepoužívejte fitrabbit BIO NO Bosster v kombinaci s ústní vodou, protože ústní voda ničí přirozeně vyskytující se bakterie v ústech a zabrňuje tak účinkům fitrabbitu BIO NO Booster.

Doba trvání užívání

Fitrabbit BIO NO-Booster je čistě přírodní potravina, která působí prostřednictvím přírodních procesů v těle. Proto je účinek závislý také na celkovém fyzickém stavu a metabolických procesech každého sportovce.
Účinek je v normálním případě patrný při každém použití v souvislosti se sportovním výkonem. Zkušenosti jednotlivých sportovců ukazují, že například, denní příjem po dobu 2 týdnů před závodem znatelně zvýší výkon. Nejdůležitější je vždy poslouchat své tělo.

Použití při závodech

Týdnen před závodem, by sáčky měly být konzumovány k doplnění zásob každý den. Bezprostředně před soutěží samotnou (2h před) vypít sáček fitrabbit BIO NO Booster. Při extrémním zatížení ještě jednu hodinu před startem je možné vypít ještě jeden sáček.
U velmi dlouhou zátěže (> 6h) by měl být další sáček konzumován asi po pěti hodinách. Máte - li za s sebou tvrdší zátěž (např Marathon), můžete také ve večerních hodinách a dalších dnech,dle potřeby užívat fitrabbit BIO NO booster k regeneraci.
Všechny ostatní doplňky stravy ( uhlohydráty atd), můžou být užívány jako obvykle.

Skladování

fitrabbit BIO NO Booster je chráněn v uzavřeném sáčku po dobu několika měsíců ( dbejte prosím na datum expirace na obalu), nemusí být v chladu. fitrabbit BIO NO booster chutná nejlépe vychlazený.

fitrabbit bio NO-Booster

100% bio - 100% síla červené řepy ve vysoce koncentrované formě.

Složení:

koncentát ze šťávy Rakouské  červené řepy  *, citronová šťáva - koncentrát *, Guarana * (0,05%), antioxidant: kyselina askorbová  (* z ekologického zemědělství),  pasterizované

 
Nutriční hodnoty: 100 ml obsahuje v průměru: sáčku (85 ml) % z doporučná denní dávka*:
Kaloricé hodnoty: 473,53 kJ / 111,32 kcal 402,50 kJ / 94,62 kcal 5 %
Bílkoviny: 2,95 g 2,51 g 5 %
Sacharidy: 23,54 g 20,00 g 7 %
   z toho cukry:** 23,14 g 19,55 g 22 %
Tuk: 0,02 g 0,01 g < 1 %
   z toho nasycené mastné kyselíny: < 0,01 g < 0,01 g < 1 %
Vláknina: 0,20 g 0,17 g < 1 %
Sodík 0,10 g 0,09 g 4 %

 

* Doporučená denní dávka, založena na 2000 kcal denně

** Fitrabbit BIO NO booster přirozeně obsahuje cukry, není přidán žádný dodatečný cukr. 

Informací o obsahu cukru v fitrabbit bio NO booster (sáčku 85 ml):
cukry: 19,55 g
   z toho sacharóza: 15,3 g
   z toho glukóza: 2,1 g
   z toho fruktóza: 1,6 g

 

Nákup je jednoduchý. Kontaktujte náš internetový obchod (nákup nad 2000,- Kč doprava zdarma), nebo síť našich regionálních partnerů, kterou neustále rozšiřujeme.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Vytisknout E-mail