dračí nápojfitrabbit bio Dračí nápoj

Pro zuby silné jako dračí

Lahodná ovocná a zeleninová šťáva pro silné zuby jako má drak.  Chuť jí dávají cenné složky červené řepy a arónie  v kombinaci s osvěžující chutí šťávy jablek a šťávou z černého bezu a bezinek. Obsahuje vápník a neobsahuje přidaný cukr.  Je vhodná pro děti i pro dospělé. Kazu-ochranný účinek byl studován a prokázán v samostatné vědecké studii. K dispozici v 200 ml pohodlném balení, připraveném přímo k pití.

s vápníkem pro silné, dračí zuby
porce zeleniny jako lahodná šťáva pro každý den
bez přidaného cukru
100% bio

Obsahuje:

Nápoj vyrobený z bio šťávy z červené řepy**, bio míchané ovocné šťávy s vápníkem a z pramenité vody.

Složení: 50% šťávy z červené řepy  ** * fermentované mléčnými bakteriemi, vodou, 20% jablečné šťávy *, 2,5%  šťávy z arónie *, 2,5% bezinkové šťávy *, uhličitan vápenatý, přírodní aroma bezový květ

* z kontrolovaného ekologického zemědělství, ** z koncentrátu. Pasterizované.
 

Nutriční informace 100 ml obsahuje v průměru:
Výživná hodnota: 128,95 kJ / 31 kcal
Tuk: <0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny: <0,5 g
Sacharidy: 6,9 g

     Z toho cukry:**

6,6 g
Vláknina: 0,1g
Proteiny: 0,3 g
Soli: 0,08 g
Vápník:* 60 mg *

* Odpovídá 7,5% živin referenční hodnoty

** fitrabbit BIO Dračí nápoj přirozeně obsahuje cukry, není přidán žádný dodatečný cukr.

 Vápník je potřebný pro udržení zdravých zubů. Pro zdravý životní styl je důležitá vyvážená a pestrá stravu. Bez přídavku cukru, obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.

Aktivní ochrana zubů

Zubní kaz je jednou z nejčastějších infekčních onemocnění a týká se i ve vyspělých zemích většiny populace, a to navzdory používání vhodné dentální hygieny. Je-li správná hygiena základem pro zdravé zuby, hraje správná výživa další velmi důležitou roli!
Zdravé zuby mohou být cíleně podporovány prostřednictvím přísunu vhodných živin a omezením přílišného přidávání cukru.
Studie potvrzuje ochranný účinek šťávy z červené řepy
Provedli jsme ve spolupráci s University of Applied Sciences ve Welsu samostatnou studii odhalení ochranného účinku na zubní kaz červenou řepou. Pod vedením Prof. Dr. Höglinger bylo zjištěno, že příjem zahuštěné šťávy z červené řepy působí na zvýšení pH ve slinách. Zvýšená pH-hodnota znamená, snížená aktivita bakterie produkující kyselinu v ústech. Méně kyselin znamená v tomto případě snížení rizika zubního kazu.
 

Nákup je jednoduchý. Kontaktujte náš internetový obchod (nákup nad 2000,- Kč doprava zdarma), nebo síť našich regionálních partnerů, kterou neustále rozšiřujeme.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Vytisknout E-mail