Jak můžete optimalizovat vaši úroveň NO?

 
Strava, která je bohatá na chlorofyl a dusičnany, podporuje přirozenou cestou tvorbu NO a tím způsobem přispívá k udržení zdraví a fyzické zdatnosti.
Jste to, co jíte. Zelenina a ovoce obsahují mnoho živin (minerály, stopové prvky a enzymy), které jsou převedeny v těle na "bio-aktivní" metabolity. Tyto bioaktivní látky udržují naše tělo v kondici po celý den a pomáhají nám při boji s možnými chorobami. Kardiovaskulární ochranná dieta se vyznačuje vysokým podílem "zelené" stravy a vlákniny. Vysoký obsah chlorofylu působí také stimulativně a zvyšuje přirozenou produkci NO.
Zelenina bohatá na dusičnany - jako je červená řepa, špenát nebo rukola - dodává tělu vysoce kvalitní směs přírodních dusičnanů. Ty mohou být přeměněny v těle na bioaktivní NO.
Každý z nás je jiný, a naše požadavky na bioaktivní látky jsou často odlišné. V závislosti na životním stylu a fyzickém stavu se požadavky mohou značně lišit. NO hladina stoupá a klesá také v průběhu dne. Důležité je dosáhnout požadované hodnoty správnou stravou.
Chcete-li získat zdravé cévy a optimalizovat sportovní výkon, je nyní možné pro vaši potřebu využít Berkeley-Testu® ke stanovení a řízení hladiny NO ve vašem těle prostřednictvím správné stravy bohaté na zeleninu. Berkeley Test® ze slin je první produkt, kde je hladina NO detekována. Jde o přírodní a vyváženou stravu, která vytváří základ pro zdravý a trvale udržitelný životní styl.
 

Nejlepším zdrojem přírodního NO je zelenina bohatá na dusičnany!

Vysoký (> 1000 mg / kg) Střední (250 až 1000 mg / kg) Nízký (<250 mg / kg)
červená řepa cuketa paprika
celer baklažán okurky
ředkvička mrkev rajčata
hlávkový salát, polníček květák růžičková kapusta
kapusta zelí bílé brambory
rukola pórek pastinák
špenát   chřest
Ovoce: 10-100mg / kg, Obilné výrobky: 10-20mg / kg
 

Speciální výrobky při nízké hladině NO


Mnozí lidé často nemají dostatek času a motivace, aby každý den zkonzumovali  dostatečné množství zeleniny. I když je třeba dbát v každém případě na vyváženou stravu, existuje celá řada speciálních výrobků, které dodávají cíleně NO na základě koncentrované šťávy z červené řepy:

Ruebenherz

fitrabbit BIO Rüben Herz, fitrabbit BIO NO booster

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vytisknout E-mail