bio chia 250 mlbio chia olej

Jako 1. lisovna v Evropě lisujeme na olej senzaci Latinské Ameriky v potravinářské kvalitě.

Poklad boha slunce

Pro starověké civilizace Jižní a Střední Ameriky semínka Chia (šalvěje hispánské) byla díky svému výjimečnému obsahu, základní potravinou a lékem v jednom. Konečně malá černobílá semínka dorazila do Evropy. My z nich lisujeme jemný, oříškově chutnající olej, který nám dodá spoustu vitamínů, antioxidantů, minerálů a cenných omega-3 mastných kyselin.

Všestranný, s indickými kořen

Bezbarvý , alergenů prostý Chia olej svou přírodní jemnou chutí a vůní podtrhuje chuť široké škály přísad a jídel. Perfektně se hodí do lehké letní kuchyně, ovocných smoothies a müsli, na syrovou zeleninu, ale také do polévek a pomazánek. Fandler chia je 100% veganský a neměl by chybět v žádné kuchyni.

Záleží na správném vyvážení.

Esenciální mastné kyseliny jsou velmi důležité pro lidský organismus.

Není ani tak důležité množství zkonzumovaných polynenasycených mastných kyselin, ale spíše poměr tzv omega-6 na omega-3 mastných kyselin. V případě chia se jedná o poměr 1: 3 - což je stav optimální!

Obsahu mastných kyselin (na 100g)

nasycené 10,2 g
mononenasycené 7,8 g
polynenasycené 82,0 g
z toho Omega-6 19,2 g
z toho Omega-3 62,8 g
 

Nákup je jednoduchý. Kontaktujte náš internetový obchod (nákup nad 2000,- Kč doprava zdarma), nebo síť našich regionálních partnerů, kterou neustále rozšiřujeme.

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Tagy: omega-3 mastných kyselin, omega-6 mastné kyseliny

Vytisknout E-mail